Güvenlik Kamersı Neden İhtiyaç

Categories Tekno BilgiPosted on

Güvenlik kamerası sistemleri; mağaza, iş yeri, apartman gibi fiziksel alanları güvence altınıza almaya olanak veren bir hizmet olarak öne çıkar. Güvenlik kamerası hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

İp Teknolojisi
IP Kamera sistemleri, ortam gözetleme konusunda daha esnek olmakla birlikte hareket sensörleri sayesinde pratik kullanım opsiyonlarına da sahiptirler. Füme Bilgisayar’ın yenilikçi çözümleriyle bir araya gelen IP Kamera ve güvenlik teknolojileri, kurumsal standartlarını yükseltmek isteyen işletmelere 360 derece gözlenebilir ve çok yönlü ortam denetimi imkanı sağlamaktadır. Ürünün bir diğer avantajı bakım ve onarım maliyetlerinin geleneksel, analog güvenlik sistemlere göre son derece düşük olmasıdır. Diğer sistemlerle kolay entegre olabilirliği sayesinde bakım sürecinde ve olası arıza durumunda daha kolay aksiyonlar almak mümkündür.


AHD Teknolojisi
AHD Kamera sistemleri, özellikle görüntü ve video teknolojisinde yaşanan yeniliklerden beslenen bir sistemdir. Görüntü deneyimini daha gerçekçi bir seviyeye ulaştıran AHD Güvenlik kamera sistemleri, Füme Bilgisayar olarak en yenilikçi teknolojilerimizden biridir. Görüntü kalitesinin yanı sıra AHD Güvenlik kamera sistemlerinin bir diğer ayrıştırıcı özelliği, verinin çoklu ortamlara aktarılabilmesi opsiyonudur. Bu opsiyon sayesinde AHD güvenlik sistemi, kullanıcılara farklı zaman dilimlerinde farklı mekanlarda gerçek zamanlı olarak verilere ulaşma olanağı verir.

Analog Teknolojisi
Yeni teknolojilerle zenginleştirilen analog güvenlik kamerası sistemlerinde görüntülerin kayıt altına alınması ve paylaşılması geleneksel yöntemlere oranla daha kolaydırlar. Bu bağlamda yenilikçi analog kamera sistemleri, kayıt altına alınan görüntülerin paylaşım seçenekleri açısından üst düzey bir kolaylık sağlarlar. Füme Bilgisayar olarak tüm entegrasyon ve özelleştirme seçenekleriyle kurulumunu yaptığımız analog kamera sistemleri, iş yerinizi, evinizi ya da yaşam alanlarınızı güvence altına alabilmeniz açısından oldukça faydalıdırlar. Çok yönlü izleme seçenekleri sunan analog kameralar, 360 derece izleme gibi seçenekleri sayesinde de kullanım deneyimini zenginleştiriyor. Analog kameralar aynı şekilde iş yerlerini gibi yaşam alanlarını daha güvenli hale getirmek için diğer akıllı teknolojilerle iletişim kuracak şekilde de kurulabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir